25 lutego 2018, godz. 19.00 "MY|WY"
Zapraszamy na kolejną prezentację najnowszego spektaklu Krakowskiego Teatru Tańca "MY|WY" w reżyserii Eryka Makohona. Przypomnijmy, spektakl powstał w ramach stypendium twórczego MKiDN przyznanego reżyserowi w 2017 roku. Prezentacja odbędzie się w Ośrodku Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora CRICOTEKA w Krakowie.
Nabór uzupełniający do grup Adeptów!
Zapraszamy do dołączenia do działających przy Teatrze grup Adeptów -
Taniec klasyczny dla tancerzy współczesnych - lekcje poranne
Zapraszamy na poranne zajęcia dla tancerzy na poziomie minimum średniozaawansowanym! Lekcje oparte będą na elementach techniki tańca klasycznego oraz improwizacji. Odbywać się będę dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki, w godzinach 9.30-11.00. Zajęcia poprowadzi Magdalena Skowron, tancerka i pedagog, związana z Krakowskim Teatrem Tańca.
Kurs tańca współczesnego dla początkujących
Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji, entuzjastycznie przyjętego przez dotychczasowych uczestników, kursu tańca współczesnego od podstaw. Pierwsze zajęcia odbędą się 12 lutego 2018.
 
 
KRAKOWSKI TEATR TAŃCA,
powstał w 2008 roku. Teatr współtworzy tandem artystyczny Eryk Makohon i Paweł Łyskawa oraz grupa niezależnych tancerzy.
Przez wiele lat Teatr wypracował trzy podstawowe filary swojej działalności - artystyczną, edukacyjną oraz impresaryjną.

"Tej grupie zawsze towarzyszy akomapniament kilkunastominutowych oklasków". /Dziennik Polski/