Nabór do grup Adeptów na sezon 2017/2018!
Wszystkich zainteresowanych współpracą w ramach stałej edukacji Krakowskiego Teatru Tańca zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami ;-)
Eryk Makohon stypendystą MKiDN!
Z radością informujemy, że kierownik Krakowskiego Teatru Tańca - Eryk Makohon otrzymał stypendium twórcze Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego! Gratulujemy i życzymy owocnych poszukiwań! Efekty pracy już w grudniu 2017 ;-)
4.11.2017, godz. 19.30 "Singulare tantum" w Teatrze STUDIO w Warszawie
Zapraszamy na spektakl "Singulare tantum", entuzjastycznie przyjęty przez gdańską i krakowską publiczność. Spektakl zostanie pokazany w ramach programu Scena Tańca Studio, "Róbmy miłość a nie wojnę". ZAPRASZAMY!
Autorskie warsztaty głosu i śpiewu tradycyjnego
Zapraszamy do udziału w niezwykłych warsztatach, które poprowadzi Paulina Dziuba, aktorka, zajmująca się od wielu lat śpiewem i kulturą tradycyjną. Warsztaty odbędą się w dniach 21-22 października 2017.
Lekcje poranne, taniec klasyczny dla tancerzy współczesnych
Zapraszamy na poranne zajęcia dla tancerzy na poziomie minimum średniozaawansowanym! Lekcje oparte będą na elementach techniki tańca klasycznego oraz improwizacji. Odbywać się będę dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki, w godzinach 9.30-11.00. Zajęcia poprowadzi Magdalena Skowron, tancerka i pedagog, związana z Krakowskim Teatrem Tańca.
Kurs tańca współczesnego dla początkujących
Zapraszamy do udziału w kursie tańca współczesnego od podstaw. To już siódma edycja kursu, który do tej pory ukończyło ponad 150 osób! Znaczna część uczestników minionych edycji kontynuuje współpracę z Teatrem, szkoląc się w grupach Adeptów. Kurs rozpocznie się 15 listopada i potrwa do 31 stycznia 2018. POLECAMY!
 
 
KRAKOWSKI TEATR TAŃCA,
powstał w 2008 roku. Teatr współtworzy tandem artystyczny Eryk Makohon i Paweł Łyskawa oraz grupa niezależnych tancerzy.
Przez wiele lat Teatr wypracował trzy podstawowe filary swojej działalności - artystyczną, edukacyjną oraz impresaryjną.

"Tej grupie zawsze towarzyszy akomapniament kilkunastominutowych oklasków". /Dziennik Polski/