Nabór uzupełniający do grup Adeptów!
Krakowski Teatr Tańca ogłasza nabór uzupełniający do grup Adeptów, działających przy Teatrze. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowych na adres krakowskiteatrtanca@o2.pl, zawierających imię i nazwisko oraz informację o dotychczasowym doświadczeniu tanecznym.
Zapraszamy osoby powyżej 18 roku życia!
PARA W RUCH praca w duecie - warsztaty!
Krakowski Teatr Tańca zaprasza na warsztaty "Para w ruch - taniec współczesny - praca w duecie/partnerowania".
Warsztaty poprowadzą Katarzyna Pawłowska oraz Jakub Kruczek w terminie 6-9 lutego 2017.
Krakowski Teatr Tańca laureatem konkursu rezydencja/premiera 2017!
Z radością informujemy, że najnowszy spektakl KTT "Singulare tantum" w choreografii i wykonaniu Kasi Pawłowskiej, Pawła Łyskawy i Eryka Makohona został doceniony przez komisję konkursową programu rezydencja/premiera 2017, będącego częścią Gdańskiego Festiwalu Tańca. Otrzyma pełne wsparcie promocyjne, techniczne i finansowe. Premiera spektaklu odbędzie się 30 kwietnia 2017 w klubie Żak w Gdańsku.
Gaga, repertuar, improwizacja z Natalią Iwaniec
Zapraszamy na przedwiosenne, weekendowe warsztaty z Natalią Iwaniec, certyfikowaną nauczycielką języka ruchowego, stworzonego przez Ohada Naharina, dyrektora Batsheva Dance Company.
 
 
KRAKOWSKI TEATR TAŃCA,
powstał w 2008 roku. Teatr współtworzy tandem artystyczny Eryk Makohon i Paweł Łyskawa oraz grupa niezależnych tancerzy.
Przez wiele lat Teatr wypracował trzy podstawowe filary swojej działalności - artystyczną, edukacyjną oraz impresaryjną.

"Tej grupie zawsze towarzyszy akomapniament kilkunastominutowych oklasków". /Dziennik Polski/