W październiku rusza ROLLERCOASTER!
„Rollercoaster. Kolekcjonerzy wrażeń” to program prezentacji polskiego tańca, realizowany przez Ośrodek Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora CRICOTEKA w ramach projektu „Scena dla Tańca 2018” Instytutu Muzyki i Tańca. Kuratorzy projektu Paweł Łyskawa i Eryk Makohon nawiązują do koncepcji człowieka ponowoczesnego Zygmunta Baumana, osadzonej na czterech wzorcach osobowości. Krakowski Teatr Tańca jest partnerem projektu.
Spektakl "MY|WY" laureatem The Best OFF! Konkursu na Najlepszy Spektakl Teatru Niezależnego!
Z wielką radością informujemy, że najnowszy spektakl Krakowskiego Teatru Tańca "MY|WY" w reżyserii Eryka Makohona został jednym z pięciu laureatów (spośród 220 polskich spektakli)! Na kolejne prezentacje zapraszamy jesienią 2018!
Jesienny kurs tańca współczesnego dla początkujących - Grupa START
Po ogromnym sukcesie poprzednich edycji, Krakowski Teatr Tańca uruchamia jedenastą, jesienną edycję kursu tańca współczesnego. Dotychczas w sumie w kurs ukończyło ponad 200 osób. Grupa START to trzymiesięczny warsztat z podstaw tańca współczesnego, przygotowujący do dalszej pracy w stałych grupach Adeptów Krakowskiego Teatru Tańca
Nabór do grup Adeptów Krakowskiego Teatru Tańca
Zapraszamy do współpracy w ramach stałych grup Adeptów Krakowskiego Teatru Tańca. Nabór odbywa się w terminie 17 - 27 września 2018! Zajęcia odbywają się na pięciu poziomach zaawansowania i ruszają 1 października 2018! ZAPRASZAMY!
 
 
KRAKOWSKI TEATR TAŃCA,
powstał w 2008 roku. Teatr współtworzy tandem artystyczny Eryk Makohon i Paweł Łyskawa oraz grupa niezależnych tancerzy.
Przez wiele lat Teatr wypracował trzy podstawowe filary swojej działalności - artystyczną, edukacyjną oraz impresaryjną.

"Tej grupie zawsze towarzyszy akomapniament kilkunastominutowych oklasków". /Dziennik Polski/