Spektakl "MY|WY" laureatem The Best OFF! Konkursu na Najlepszy Spektakl Teatru Niezależnego!
Z wielką radością informujemy, że najnowszy spektakl Krakowskiego Teatru Tańca "MY|WY" w reżyserii Eryka Makohona został jednym z pięciu laureatów (spośród 220 polskich spektakli)! Na kolejne prezentacje zapraszamy jesienią 2018!
Kurs tańca współczesnego dla początkujących - Grupa START
Po ogromnym sukcesie poprzednich edycji, Krakowski Teatr Tańca uruchamia dwunastą edycję kursu tańca współczesnego. Dotychczas w sumie w kurs ukończyło ponad 200 osób. Grupa START to trzymiesięczny warsztat z podstaw tańca współczesnego, przygotowujący do dalszej pracy w stałych grupach Adeptów Krakowskiego Teatru Tańca
"GLAMOUR" w finałowej selekcji Polskiej Platformy Tańca!
Z wielką radością informujemy, że spektakl Eryka Makohona został wybrany do finałowej trzydziestki najlepszych spektakli tanecznych, wyprodukowanych w Polsce! Spośród 98 zgłoszonych przedstawień dziesięcioosobowe jury, złożone z ekspertów w dziedzinie, wybrał trzydzieści propozycji. Kolejny etap selekcji to prezentacja spektaklu na żywo przed komisją konkursową. Trzymamy kciuki ;-)
OPERA RARA 2019
Zapraszamy na kolejną edycję festiwalu, który rozpocznie się już 31 stycznia 2019. Szczególnej uwadze polecamy operę "Hippolyte et Aricie" w reżyserii Sjarona Minailo. Ruch do opery stworzyli Eryk Makohon i Paweł Łyskawa. Pokazy odbędą się 31 stycznia, 2 i 3 lutego 2019.
 
 
KRAKOWSKI TEATR TAŃCA,
powstał w 2008 roku. Teatr współtworzy tandem artystyczny Eryk Makohon i Paweł Łyskawa oraz grupa niezależnych tancerzy.
Przez wiele lat Teatr wypracował trzy podstawowe filary swojej działalności - artystyczną, edukacyjną oraz impresaryjną.

"Tej grupie zawsze towarzyszy akomapniament kilkunastominutowych oklasków". /Dziennik Polski/