ZESPÓŁ

Monika Godek
Charyzmatyczna tancerka Krakowskiego Teatru Tańca, z którym związana jest od 2008 roku. OD ponad dziesięciu lat prowadzi własny zespół tańca współczesnego AGITATUS, wielokrotnie nagradzany na festiwalach i przeglądach tanecznych. Na co dzień jest wicedyrektorem jednej z krakowskich placówek kultury. Przez wiele lat organizowała stałą scenę prezentacji tańca współczesnego w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie. Monikę można także oglądać w ulicznych realizacjach Teatru, dzięki którym zyskała rozpoznawalność wśród krakowskiej publiczności. Od wielu lat uczy młodzież tańca współczesnego w ramach grup zespołu AGITATUS. Nieregularnie prowadzi także warsztaty taneczne w różnych ośrodkach w Polsce.

Katarzyna Żminkowska - Szymańska
Tancerka Krakowskiego Teatru Tańca od 2008 roku. Niezwykle delikatna i eteryczna. Pierwsze taneczne kroki stawiała w studio baletowym w Rzeszowie, pod okiem Leili Arifuliny. Tancerka z dyplomem (kurs MKiDN). Współpracowała z Iwoną Olszowską w ramach Eksperymentalnego Studia Tańca. Uczestniczyła w wielu szkoleniach i warsztatach tanecznych, z różnych technik. Aktualnie oglądać ją można w spektaklu "Nesting", w choreografii Idana Cohena.Katarzyna Węglowska - Król
W Krakowskim Teatrze Tańca od 2009 roku. Z wykształcenia psycholog. Posiada dyplom instruktora tańca współczesnego, honorowany przez MKiDN. Po raz pierwszy z tańcem zetknęła się w jednym z zespołów w Nowym Sączu. Potem tańczyła jeszcze w Teatrze Tańca DF, by ostatecznie artystycznie osadzić się w Krakowskim Teatrze Tańca. Wielokrotna uczestniczka warsztatów tanecznych, organizowanych przez Ślaski Teatr Tańca w Bytomiu. Jako tancerka KTT brała udział w polsko - norweskim projekcie "Operacja Opera", prezentowanym między innymi w Operze Królewskiej w Oslo. Spośród najnowszego repertuaru Teatru oglądać ją można w spektaklu "Nesting" w choreografii Idana Cohena.

Magdalena Skowron
Tancerka, pedagog tańca. Edukację taneczną zaczęła w Prywatnej Szkole Baletowej w Gliwicach, a także w zespole tańca współczesnego Teatr Wyobraźni z Zabrza. Brała udział w międzynarodowym programie w Kibbutz Contemporary Dance Company w Izraelu. Tancerka Krakowskiego Teatru Tańca, współpracuje z EBB Junior Dance Company w Madrycie. Absolwentka specjalności pedagogika tańca na kierunku taniec AHE w Łodzi, obecnie studentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku Choreografia i Teoria Tańca. Ukończyła Kurs Choreografii Scenicznej w Krakowie, podczas którego zrealizowała autorską etiudę pt. "Pusto Pełno Pusto", nagrodzoną przez jury i prezentowaną kilkukrotnie. Współpracowała między innymi z takimi choreografami jak: Eryk Makohon, Idan Cohen, Jean Philippe Dury, Marco Blazquez, Eyal Dadon, Iwona Olszowska i reżyserką Agatą Dudą-Gracz. Swój warsztat szlifowała na wielu warsztatach w całej Europie, m.in. Summer School w Trinity Laban Conservatoire w Londynie czy Amsterdam Summer Intensive.