Follow us!

EDUKACJA

 

Edukacja prowadzona przez Krakowski Teatr Tańca odbywa się na kilku płaszczyznach. 

W ramach stałych grup Adeptów, pracujących regularnie na trzech poziomach zaawansowania (grupa początkująca z doświadczeniem - Adepci 1, grupa średniozaawansowana - Adepci 2 oraz grupa zaawansowana - Adepci 3).

W ramach grup ART, w których edukacja taneczna została poszerzona o działania artystyczne, realizowane w różnych formach - scenicznych, filmowych, site-specific i innych.

W ramach organizowanych całorocznie warsztatów z tańca współczesnego i technik pokrewnych (wśród stałych cyklów warsztatowych: Pocztówka z tancerzami – letnie warsztaty taneczne, marcowe i sierpniowe warsztaty z Natalią Iwaniec).    

W ramach trzymiesięcznych praktycznych kursów tańca współczesnego Grupa START, kierowanych do osób bez doświadczenia w tańcu.

W ramach programu OPS! skierowanego do absolwentów Wydziału Teatru Tańca, działających artystycznie na terenie Krakowa i Małopolski.    

Ponadto KTT realizuje liczne projekty w dziedzinie edukacji i animacji, adresowane do szerokiej grupy odbiorców (w różnych grup wiekowych). Szczegóły znajdują się w zakładce PROJEKTY.

  1. pl
  2. en